Nogometni dresi Manchester City Juventus 3-0 Sassuolo, Inter Milano vodi le z 2 točkama

Comentarios · 206 Puntos de vista

Nogometni dresi Manchester City Juventus je v 20. krogu Serie A doma premagal Sassuolo s 3:0 in dosegel 6. zaporedno zmago. Ta tekma ni le na novo napisala prvenstvene krajine Serie A, ampak je tudi Inter Milano občutil nujni pritisk Juventusa. Allegrijeva magična taktika in izjemna igra igralcev so Juventusove sanje o dvojnem naslovu prvaka vse bolj jasne.

Fantastičen gol Vlahovića

Le v 15. minuti je Vlahovich s strelom od daleč prekinil izid. Stal je izven kazenskega prostora, njegov strel od daleč pa je kot strela z jasnega strela el skozi obrambno linijo natančno in močno, vratarju pa pustil kaj početi. To ni le gol, ampak tudi dokaz Juventusove moči, ki kaže Vlahovićevo spretnost in umirjenost napadalca.

Allegrijeva pametna taktična ureditev

Allegri je v tej igri izbral formacijo 352, s čimer je pokazal popolno zaupanje v skupno moč ekipe. Vlahovich in Yildiz sta sodelovala kot dvojni napadalec in tvorila neustavljivo ofenzivno kombinacijo. Cambiasso, Miretti, Locatelli, Rabiot in Kostić v sredini so tesno sodelovali, da bi zagotovili močno podporo sprednjemu polju. V obrambni liniji so solidno branili Rugani, Bremer in Danilo. Ta taktična postavitev je omogočila Juventusu, da je prevzel pobudo v igri in pokazala Allegrijevo odlično taktično vizijo.

Obramba Sassuola je razklana

Moč Juventusa ni le v njihovi ofenzivni ognjeni moči, ampak tudi v razdrobljenosti obrambe Sassuola. Med tekmo je bil Vlahović znova uspeen s prostega strela, s čimer je Juventus ne le povedel z 2:0, ampak je razkril tudi krhkost Sassuola v obrambi. Igralci Sassuola so bili videti izgubljeni, ko so se soočili z napadom Juventusa in niso mogli učinkovito zadržati nasprotnikove ofenzive.

Juventusov niz zmag

Juventus je dosegel 4 zaporedne zmage v Serie A in se tudi uspeno uvrstil med najbolje 4 v italijanskem pokalu. V letonji sezoni niso vezani na evropsko vojno in se osredotočajo na domača tekmovanja. Ta niz zmag ne dokazuje le odličnega stanja ekipe, ampak Juventusu daje tudi samozavest pri osvojitvi dvojne krone. Allegrijeva ekipa je ostala neporažena 15 krogov, s čimer je postala najdalja neporaženost v Serie A v tej sezoni.

Milanski Inter vodi le za 2 točki

Čeprav je zmagoviti niz Juventusa močan, je milanski Inter e vedno v vodstvu in mu trenutno manjka le 2 točki. Ekipi sta si nabrali zaostanek vsaj 7 točk in skoraj gotovo je, da bosta ligako prvenstvo to sezono potekala med Inter Milanom in Juventusom. Vendar pa zaradi Juventusovega močnega zasledovanja e vedno vlada napetost v prvenstvu. Inter Milano se je v zadnjih nekaj tekmah izkazal dobro, a morajo biti nenehno pozorni, da preprečijo Juventusov protinapad.
Napetost v boju za naslov v Serie A ostaja nereena

Kljub močni predstavi Juventusa ostaja napetost glede naslova Serie A nereena. Na prvem mestu je milanski Inter, sledi mu Juventus, ostale ekipe pa so daleč zadaj. Naslov letonje sezone e ni znan, zato je Serie A e bolj vpadljiva. Juventus pod vodstvom Allegrija je odločen v lovljenju zaostanka, medtem ko mora Inter Milano ves čas ostati stabilen, da si zagotovi zmago v prvenstvu.